Váš rodinný kemp v České Kanadě

SEZÓNA 2018 JIŽ SKONČILA. DĚKUJEME VŠEM, KTEŘÍ K NÁM NAŠLI CESTU.

Ale již teď pracujeme na inovacích a zlepšení na příští sezónu. Pokud jste rozhodnuti k nám přijet, včas si rezervujte termín. Většina rezervací k nám přichází již během ledna a února roku 2019.

 

 Kemp Letní den se nachází v malebné krajině České Kanady, v nádherném údolí, kterým protéká řeka Dyje. Obklopen hlubokými lesy se Letní den stává ideálním a bezpečným útočištěm pro rodiné výlety všeho druhu. 

Jsme kemp pro rodiny, podporujeme přátelské, hravé a bezpečné prostředí pro děti, s nočním klidem. Netolerujeme vyšší spotřebu alkoholu,  návykových látek, ani hluk.

Kemp Letní Den není pouze místem, kde může člověk prožít aktivní dovolenou, víkendovku s přáteli, budování týmu, a jiné setkání, ale je to také místo odpočinku, načerpání a duchovního obnovení.

Krásná příroda v okolí kempu

Krásná příroda v samotném kempu i okolí, kterou Bůh stvořil. Tato mimořádná místa nabízejí optimální možnosti k útěku z hektického života. Znovu a kompletně se dobijte v průběhu Vašeho pobytu v kempu Letní den. Vraťte se zpátky do míst původního stvoření :-)

Hlavní sezóna
7.7. - 25.8.2018

Mimosezóna
27.4. - 6.7.2018
26.8. - 30.9.2018