Provozní řád kempu

Srdečně Vás vítáme v našem kempu pro rodiny s dětmi. Doufáme, že si užijete příjemný čas plný klidu a nezapomenutelných vzpomínek.

Příjezd a odjezd

Při příjezdu se hlaste prosím na recepci, abyste mohli být zaregistrováni. Zde zároveň obdržíte další potřebné informace. Je zvykem zaplatil Váš pobyt při příjezdu. V den odjezdu zanechte ubytovací zařízení / místo stání čisté a uklizené do 11.00 hodin. Následně se hlaste na recepci.

Noční klid / pravidla slušného chování

Mnoho lidí k nám přijíždí kvůli klidu. Pomozte nám zde tento klid zachovat. Respektujte navzájem svá přesvědčení a snažte se být na sebe příjemní. Rádio a televize nesmí obtěžovat spolunávštěvníky kempu. Noční klid začíná ve 23.00 hodin a trvá do 8.00 hodin ráno dalšího dne. Během doby nočního klidu je zakázáno používat zařízení dětského hřiště a bazény.  U nás netolerujeme vandalismus, agresivitu, drogy, opilství, nadměrný hluk.(např. i opilý člověk není vítán)Máme právo vykázat přestupitele z kempu bez nároku na vrácení peněz. 

Domácí zvířata

Vaši domácí mazlíčci jsou srdečně vítáni, pokud jsou uvázáni a neobtěžují ostatní hosty. Vyvenčit je ale musíte mimo areál kempu. Vašemu mazlíčkovi je zakázán vstup do všech budov, na koupaliště a na louku na opalování.

Koupaliště

Osoby, které neumí plavat, jsou povinny při plavání používat plavecké rukávky a pod dohledem dopělé osoby.

Dodržení těchto předpisů zajistí Váš klidný a bezpečný pobyt.
 
Pro klidné prožití příjemného a klidného času plného relaxace žádáme o dodržení výše uvedených předpisů. 

Hlavní sezóna
7.7. - 25.8.2018

Mimosezóna
27.4. - 6.7.2018
26.8. - 30.9.2018