fbpx

Chcete být na palubě našeho kempu?

Po vřelém přivítání obdržíte praktické informace a případně vám bude přidělen pokoj pro vás a vašeho kolegu/kolegyni.Provedeme vás po celém areálu a současně se seznámíte spolu s dalšími členy naší „posádky“. Brzy na to můžete začít svou práci na společném díle v kempu Letní den! Věříme, že vás čeká nezapomenutelná letní brigáda, při níž můžete využít všechen svůj talent pro naše milé hosty i pohodový charakter celého areálu.

Kliknutím na odkaz níže se vám zobrazí další informace o volných pracovních místech. Vyberte si tu, která vám nejlépe vyhovuje:

V případě vašeho zájmu nám na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. zašlete co nejdříve svůj životopis s fotografií a návrh časových možností výkonu brigády. My vás posléze pozveme na osobní setkání do našeho kempu a případné dotazy rádi zodpovíme.

Robert Louwsma, kemp Letní Den

Welcome
Welcome
Rodina Louwsma
Rodina Louwsma
1 2
 

KEMP LETNÍ DEN na Firmy.cz

Kudyznudy.cz - tipy na výlet   

Kempy jizni cechy

Cyklo-Sport Pentr Kunkal

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace