fbpx
Místa na kempování
Místa na kempování
Dostatek stínu
Dostatek stínu
Pohoda u stanu
Pohoda u stanu
Relax
Relax
1 2 3 4

Kemp Letní den nabízí 70 míst na kempování pro váš stan nebo karavan. Každé místo má přibližně 100 m2. Kemp leží v nadmořské výšce 448 m. n. m., kde se vám ihned po probuzení naskytne nádherný pohled na zalesněné kopce. Můžete si vybrat místo na slunci nebo ve stínu, případně u řeky. Decentní plot kolem břehu řeky a kolem bazénu zaručuje bezpečné prostředí pro malé děti. Bezpečnost je jednou z našich hlavních priorit. To je také důvod, proč není během hlavní sezóny dovoleno parkování aut přímo na místech určených pro kempování, ale na odstavném parkovišti. Všechna místa je možné připojit k elektřině (230 V, 10 A). Jako jednu z možností nabízíme rezervací speciálního místa pro váš karavan, obytný vůz. Tato 3 místa mají také přípojku na pitnou vodu a odpad na šedou vodu.

Místo na kempování

Mimo sezónu cena od 500,- Kč
V hlavní sezóně cena od 725,- Kč

Vybavený stan
Vybavený stan
Dostatek místa pro 5 osob
Dostatek místa pro 5 osob
Vybavení k dispozici
Vybavení k dispozici
Snadné vaření
Snadné vaření
Snadné mytí nádobí
Snadné mytí nádobí
Žádné spaní na podlaze
Žádné spaní na podlaze
1 2 3 4 5 6

Všechno je pro vás již připravené, proto si již od první chvíle můžete vychutnat vámi zasloužený oddech. Našimi hosty oblíbený stan poskytuje prostor o velikosti asi 28 m2. Místo na spaní tvoří 3 oddělené ložnice s 5 plnohodnotnými postelemi. Kromě toho je zde prostor i pro další matraci. Každá postel je opatřená kvalitní matrací. Lůžkoviny (peřina a polštář) a povlečení na ně je možné si za mírný poplatek zapůjčit anebo můžete využít svůj vlastní spací pytel. Součástí prostorného stanu je také vybavená kuchyňka s lednicí. Mezi další vybavení patří plynový sporák, elektrická přípojka a krycí plachta na podlaze, která chrání vnitřek stanu před nečistotou a lezoucím hmyzem. Ke stanu patří také zahradní set pro relaxaci a posezení.

Vybavený stan

Tuto sezónu nedostupné

 
Chatka Letní den
Chatka Letní den
Vybavená chatka
Vybavená chatka
Ideální pro rodinu
Ideální pro rodinu
Dobře se vyspíte
Dobře se vyspíte
Plnohodnotné matrace
Plnohodnotné matrace
1 2 3 4 5

Naše šestilůžkové chatky jsou tvořeny dvěma samostatnými jednotkami. Jedna z nich obsahuje manželskou postel, skříň, stůl a židle. Během chladných večerů může také posloužit jako „obývací“ pokoj. Kromě toho si můžete v obou jednotkách přitopit pomocí nainstalovaných přímotopů. Druhá jednotka je vybavena dvěma dřevěnými palandami. Všechny jsou opatřeny kvalitními matracemi. Lůžkoviny (peřina a polštář) a povlečení na ně je možné si za mírný poplatek zapůjčit anebo můžete využít svůj vlastní spací pytel. Obě jednotky propojuje velká vyvýšená terasa, jež rozšiřuje váš životní prostor a jejíž součástí je i luxusní stanový přístřešek, zahradní posezení, malá kuchyňka s vodovodní a odpadní přípojkou, lednice, plynový vařič a veškeré nezbytné vybavení kuchyně.

Mimo sezónu ještě pronajímáme normální chatky bez terasy a vybavené kuchyňky za nižší ceny. Jejich vybavení je dostupné zde.

Chatka Letní den

Mimo sezónu cena od 1.800,- Kč
V hlavní sezóně cena od 2.500,- Kč

Prázdninový apartmán
Prázdninový apartmán
Dostatek místa až pro 8 osob
Dostatek místa až pro 8 osob
Plně vybavená kuchyň
Plně vybavená kuchyň
Relax
Relax
Vlastní WC a sprcha
Vlastní WC a sprcha
1 2 3 4 5

Náš nově zařízený prázdninový apartmán až pro 8 osob nabízí prostor zhruba 70 m2 a obsahuje tři samostatné ložnice. Jedna ložnice je vybavená manželskou postelí, v dalších dvou naleznete dřevěné palandy. Apartmán má vlastní koupelnu se sprchovým koutem, záchodem a umyvadlem. V útulném obývacím pokoji se okamžitě cítíte jako doma. Krbová kamna mohou navíc přispět k vaší domácí pohodě. Balkonové dveře vám umožňují vstup na zadní terasu, jež je součástí každého apartmánu. Přední i zadní terasa je vybavena zahradním nábytkem. V našem prostorném apartmánu snadno připravíte jakékoli jídlo. Moderně zařízená kuchyň s myčkou nádobí zajišťuje veškerý servis a komfort.

Prázdninový apartmán

Mimo sezónu cena od 2.900,- Kč
V hlavní sezóně cena od 3.900,- Kč

Ubytování pro skupiny
Ubytování pro skupiny
Ubytování pro skupiny
Ubytování pro skupiny
1 2

V mimosezónním období (květen - červen, září - říjen) máme možnost v našem kempu ubytovat také skupiny v počtu 15-58 lidí. A … navíc si ani nemusíte sami vařit! Poskytneme vám plnou penzi. K ubytování vám nabízíme 12 dřevěných chatek, z čehož 5 z nich je uzpůsobeno jako „obývací pokoj“ vybavený pouze dvěma postelemi. Zbylých 7 chatek poskytuje ubytování vždy pro čtyři osoby. Všechny postele jsou opatřeny kvalitními matracemi a lůžkovinami. Povlečení na ně je možné si za mírný poplatek zapůjčit. Pobyt v našich útulných chatkách vám zajistí skvělý zážitek. Umístění chatek také poskytuje skvělý výhled na celý areál kempu stejně tak jako i na nedaleký les. Tato služba je uzavřena, skupinové ubytování není možné v roce 2023.

Ubytování pro skupiny

KONTAKTUJTE NÁS

KEMP LETNÍ DEN na Firmy.cz

Kudyznudy.cz - tipy na výlet   

Kempy jizni cechy

Cyklo-Sport Pentr Kunkal

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace