fbpx
Místa na kempování
Místa na kempování
Dostatek stínu
Dostatek stínu
Pohoda u stanu
Pohoda u stanu
Relax
Relax
1 2 3 4

Kemp Letní den nabízí 70 míst na kempování pro váš stan nebo karavan. Každé místo má přibližně 100 m2. Kemp leží v nadmořské výšce 448 m. n. m., kde se vám ihned po probuzení naskytne nádherný pohled na zalesněné kopce. Můžete si vybrat místo na slunci nebo ve stínu, případně u řeky. Decentní plot kolem břehu řeky a kolem bazénu zaručuje bezpečné prostředí pro malé děti. Bezpečnost je jednou z našich hlavních priorit. To je také důvod, proč není během hlavní sezóny dovoleno parkování aut přímo na místech určených pro kempování, ale na odstavném parkovišti. Všechna místa je možné připojit k elektřině (230 V, 10 A). Jako jednu z možností nabízíme rezervací speciálního místa pro váš karavan, obytný vůz. Tato 3 místa mají také přípojku na pitnou vodu a odpad na šedou vodu.

Vybavený stan

Mimo sezónu cena od 500,- Kč
V hlavní sezóně cena od 725,- Kč

Vybavený karavan
Vybavený karavan
Dostatek místa pro 4 a 6 osob
Dostatek místa pro 4 a 6 osob
Relax
Relax
Vybavení k dispozici
Vybavení k dispozici
s novym stanem
s novym stanem
Chemicka toaleta
Chemicka toaleta
1 2 3 4 5 6

Všechno je pro vás již připravené, proto si vaše rodina hned od první chvíle může vychutnat pohodu i zasloužený oddech. Součástí karavanu je i prostorný a vybavený předstan, který nabízí 2 další místa na spaní i zahradní set. Je příjemné mít vlastní vybavenou kuchyňku s plynovým vařičem a lednicí. Už žádné problémy s vlhkým stanovým povlečením. Vychutnejte si pohodlí elektrického připojení, domácí pohody a žádných studených nocí. Lůžkoviny (peřina a polštář) a povlečení na ně je možné si za mírný poplatek zapůjčit anebo můžete využít svůj vlastní spacák. Užijte si naplno zábavu v kempu a zároveň pohodlí, které tento karavan nabízí. Díky tomu se váš pobyt stane nezapomenutelnou dovolenou..

Místo na kempování

Mimo sezónu cena od 1800,- Kč
V hlavní sezóně cena od 2400,- Kč

Chatka Letní den
Chatka Letní den
Vybavená chatka
Vybavená chatka
Ideální pro rodinu
Ideální pro rodinu
Dobře se vyspíte
Dobře se vyspíte
Plnohodnotné matrace
Plnohodnotné matrace
1 2 3 4 5

Naše šestilůžkové chatky jsou tvořeny dvěma samostatnými jednotkami. Jedna z nich obsahuje manželskou postel, skříň, stůl a židle. Během chladných večerů může také posloužit jako „obývací“ pokoj. Kromě toho si můžete v obou jednotkách přitopit pomocí nainstalovaných přímotopů. Druhá jednotka je vybavena dvěma dřevěnými palandami. Všechny jsou opatřeny kvalitními matracemi. Lůžkoviny (peřina a polštář) a povlečení na ně je možné si za poplatek zapůjčit anebo můžete využít svůj vlastní spací pytel. Obě jednotky propojuje velká vyvýšená terasa, jež rozšiřuje váš životní prostor a jejíž součástí je i luxusní stanový přístřešek, zahradní posezení, malá kuchyňka s vodovodní a odpadní přípojkou, lednice, plynový vařič a veškeré nezbytné vybavení kuchyně.

 

Chatka Letní den

Mimo sezónu cena od 1.800,- Kč
V hlavní sezóně cena od 2.500,- Kč

Prázdninový apartmán
Prázdninový apartmán
Dostatek místa až pro 8 osob
Dostatek místa až pro 8 osob
Plně vybavená kuchyň
Plně vybavená kuchyň
Relax
Relax
Vlastní WC a sprcha
Vlastní WC a sprcha
1 2 3 4 5

Náš nově zařízený prázdninový apartmán až pro 8 osob nabízí prostor zhruba 70 m2 a obsahuje tři samostatné ložnice. Jedna ložnice je vybavená manželskou postelí, v dalších dvou naleznete dřevěné palandy. Apartmán má vlastní koupelnu se sprchovým koutem, záchodem a umyvadlem. V útulném obývacím pokoji se okamžitě cítíte jako doma. Krbová kamna mohou navíc přispět k vaší domácí pohodě. Balkonové dveře vám umožňují vstup na zadní terasu, jež je součástí každého apartmánu. Přední i zadní terasa je vybavena zahradním nábytkem. V našem prostorném apartmánu snadno připravíte jakékoli jídlo. Moderně zařízená kuchyň s myčkou nádobí zajišťuje veškerý servis a komfort.

Prázdninový apartmán

Mimo sezónu cena od 2.900,- Kč
V hlavní sezóně cena od 3.900,- Kč

Ubytování pro skupiny
Ubytování pro skupiny
Ubytování pro skupiny
Ubytování pro skupiny
1 2

V mimosezónním období (květen - červen, září - říjen) máme možnost v našem kempu ubytovat také skupiny v počtu 15-58 lidí. A … navíc si ani nemusíte sami vařit! Poskytneme vám plnou penzi. K ubytování vám nabízíme 12 dřevěných chatek, z čehož 5 z nich je uzpůsobeno jako „obývací pokoj“ vybavený pouze dvěma postelemi. Zbylých 7 chatek poskytuje ubytování vždy pro čtyři osoby. Všechny postele jsou opatřeny kvalitními matracemi a lůžkovinami. Povlečení na ně je možné si za mírný poplatek zapůjčit. Pobyt v našich útulných chatkách vám zajistí skvělý zážitek. Umístění chatek také poskytuje skvělý výhled na celý areál kempu stejně tak jako i na nedaleký les. Tato služba je uzavřena, skupinové ubytování není možné v roce 2023.

Ubytování pro skupiny

KONTAKTUJTE NÁS

KEMP LETNÍ DEN na Firmy.cz

Kudyznudy.cz - tipy na výlet   

Kempy jizni cechy

Cyklo-Sport Pentr Kunkal