fbpx
Rodina Louwsma
Rodina Louwsma

Majiteli kempu jsou Robert a Annette Louwsma, kteří mají tři úžasné dcery. Kemp byl dříve zchátralým a opuštěným místem, který v roce 2002 manželé Louwsma koupili. Místo bylo známé díky loveckému zámečku vévodícímu celému údolí. Po mnoha měsících tvrdé práce byli s Boží pomocí schopni změnit toto nehostinné místo v nádhernou prázdninovou destinaci. Zrekonstruovali sociální zařízení, opravili a zmodernizovali plavecký bazén a mnoho dalšího. Je pro ně nesmírným potěšením přivítat v jejich kempu rok co rok mnoho rekreantů a turistů z různých zemí. Spolu se svým týmem jsou připraveni zajistit vám příjemnou a pohodovou dovolenou.

  • K zastižení jsou na telefonním čísle 384 497 128 nebo na e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Manželé Flekovi
Manželé Flekovi

Jelikož se náš kemp vyznačuje vstřícností vůči dětem a rodinám s dětmi, mnoho českých rodin má zájem o pobyt u nás i mimo hlavní sezónu. František Flek spolu se svou rodinou je připraven je zde přivítat a postarat se o jejich potřeby. Manželé Flekovi se vyznačují vstřícnosti a otevřeností vůči lidem a s tímto postojem vítají a hostí mnoho českých rodin. František Flek je přítomen v kempu neustále. S radostí vám s čímkoli pomůže a najde si na vás čas.

  • K zastižení je na telefonním čísle 702 121 556 nebo na e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kemp Letní Den
Staré Hobzí 105
378 71 Staré Hobzí

Přejeme příjemnou cestu!

Kemp bude v roce 2022 otevřen od 1. července do 31. srpna.

GPS adresa

Souřadnice: 49.00533N, 15.44043E

KEMP LETNÍ DEN na Firmy.cz

Kudyznudy.cz - tipy na výlet   

Kempy jizni cechy

Cyklo-Sport Pentr Kunkal

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace