fbpx

Letní den, jak napovídá sám název, nabízí dovolenou v teplém a slunečném období roku na jihu České republiky. Název kempu má tedy za cíl navodit příjemnou letní atmosféru, která je typická pro toto místo. Naši hosté přijíždějí do kempu Letní den, aby si zde užili svůj zasloužený odpočinek a dovolenou. Těší se ze společnosti jiných hostů nebo přátel a stejně tak i z okamžiků klidu a soukromí. Lidé v našem kempu načerpají jak fyzicky, tak i duševně. Je naší prioritou uspokojit potřeby každého návštěvníka: bezpečné prostředí pro rodiny s dětmi, animační program a místo odpočinku pro dospělé.

Vybavení

Kantýna vybavená ve středomořském stylu navozuje léto a dovolenou se vším všudy a je otevřená od brzkých ranních hodin do pozdního večera. V naší kantýně si můžete zakoupit čerstvé pečivo, využít Wi-Fi zdarma, dát si vynikající kávu, pochutnat si na osvěžující zmrzlině a jiných lahůdkách. Po západu slunce před vchodem do kantýny zapalujeme oheň ve venkovním přenosném ohništi, při kterém mohou hosté posedět, ohřát se a třeba se i s někým seznámit. A ani příležitostný déšť nemůže pokazit radost z dovolené, protože odpočívat můžete i v prostoru naší budovy. U nás vám nic nebude chybět.

Náš bazén (12 x 20 metrů) je během hlavní sezóny otevřený každý den. Kromě toho máme k dispozici také dětské brouzdaliště. Dalším zdrojem zábavy je také řeka protékající podél našeho kempu. Vyzkoušejte zajímavý houpací most přes řeku, který ve vás na chvíli vyvolá pocit vzrušení a napětí zároveň. Kromě toho se můžete zhoupnout na provazu nebo se nechat jen tak unášet neškodným proudem vody na vašem plavacím kruhu. Navíc nabízíme trampolínu pro děti, dětská hřiště, sjezd na lanové dráze a další zajímavosti!

camping
Camping
44087507831_dfe85581cc_k
Camping
camping
42552989980_aeab11c63e_k
1 2 3 4 5 6

Rekreace (odpočinek)

Během vaší dovolené u nás naleznete spoustu aktivit. Můžete sjet řeku na kánoi, pronajmout si horské kolo a vydat se do okolí České Kanady nebo do Rakouska. V kempu Letní den se nachází herna (stolní fotbal a kulečník) a společenská místnost. K plavání a vodním radovánkám můžete využít velký bazén (12 x 20 m), brouzdaliště pro děti a také řeku Moravskou Dyji. Mezi venkovní vybavení nadále patří dvě dětská hřiště, dvě fotbalová a jedno volejbalové hřiště, pingpongový stůl, trampolína, skákací hrad a vysutá lanovka. V případě zájmu si hned vedle kempu můžete domluvit projížďku na koni.

Amimační program pro děti

Jsme rádi, že vašim dětem můžeme znovu během hlavní sezóny poskytnout animační program v češtině. Český tým bude připravovat celodenní program pro české hosty 1.-15. července a 14.-27. srpna. V ostatních týdnech bude probíhat holandský animační program, ale vedle něj budeme stale poskytovat alespoň 2 aktivity v češtině.

Přidaná hodnota

Naší velkou snahou i touhou zároveň je vytvořit bezpečné prostředí především pro rodiny s dětmi. Abychom si právě takové příjemné a bezpečné prostředí udrželi, nejsme otevření k užívání drog, zvýšené konzumaci alkoholu ani nepřiměřenému hluku v nočních hodinách. Z toho důvodu v naší restauraci nenabízíme točené pivo ani tvrdý alkohol. Věříme, že naši snahu oceníte a děkujeme za pochopení.

Photo
Bylo nebylo…
Bylo nebylo…
Photo

Neděle

V kempu Letní Den se snažíme držet určitých křesťanských hodnot, a proto i neděle má během léta trochu odlišný charakter a režim. V neděli jsou kantýna (kromě nahlášených snídaní), recepce a bazén v dopoledních hodinách uzavřeny.
Nicméně od 12:00 hodin se pro vás veškeré služby znovu otvírají a jsme vám plně k dispozici. Věříme, že si čas nedělního dopoledne užijete s rodinou při relaxaci a odpočinku.

Děkujeme za pochopení.

To nejlepší z kempu Letní den

 • Kemp přátelský k dětem
 • Vysoce kvalitní kemp s moderním vybavením
 • Osvěžující venkovní bazén během horkých dní
 • Středomořská restaurace s čerstvým pečivem, zmrzlinou, pizzou a další nabídkou
 • Rakousko za rohem

To nejlepší z České Kanady

 • Bohatá historie regionu
 • Četné vodní plochy a hluboké lesy
 • Roztodivné skalní útvary a balvany v lesích
 • Rozsáhlá zřícenina hradu Landštejn
 • Renesanční historické centrum města Slavonice
 • Houbařský ráj
Mapa kempu

KEMP LETNÍ DEN na Firmy.cz

Kudyznudy.cz - tipy na výlet   

Kempy jizni cechy

Cyklo-Sport Pentr Kunkal